Contacte

Mapei Romania

Aflați diferitele locații ale Mapei in Romania și trimiteți-ne un mesaj direct utilizând formularul de mai jos.

Obțineți o copie a celei mai recente liste de prețuri de la echipa de vânzări sau contactați echipa de servicii tehnice pentru a solicita asistență pe șantier sau în timpul lucrărilor de proiectare și pentru a primi mai multe informații despre produsele și soluțiile Mapei.


Depozit Brasov

Estabishment thumbnail

Adresa

ELECTROPRECIZIA INDUSTRIAL AND LOGISTIC PARK Str. Electroprecizia nr. 3, 505600, Săcele, Brașov, Romania

Telefon

0040 268 334 095

Fax

0040 268 334 092

E-mail

office@mapei.ro

Url

http://www.mapei.ro

Depozit Bucuresti

Estabishment thumbnail

Adresa

Aleea Constanza nr 23 - 33, cladirea, „L” 6, Autostrada Autostrada BUCURESTI – PITESTI, km 13,5, Bucuresti , Romania

Telefon

0040 371 525 757

Fax

0040 268 334 092

E-mail

office@mapei.ro

Url

http://www.mapei.ro


Mapei Romania Srl

Estabishment thumbnail

Adresa

22th Tudor Vladimirescu Bvd, Green Gate Building, 6th floor, Sector 5, 010011, Bucarest, Romania

Telefon

+4021 311 78 19/20

Fax

+4021 311 78 21

E-mail

office@mapei.ro

Url

http://www.mapei.ro

Echipa de Vânzări

Director zonal
Sebastian Florescu

București SE

Area Sales Manager

0727 776 115

sebastian.florescu@mapei.ro

 
Bucuresti, Buzau, Giurgiu, Ilfov

Ionuț Dobre

Reprezentant Vanzari

0799 744 290

ionut.dobre@mapei.ro

 
Bucuresti, Dambovita, Ilfov

Cătălin Popescu

Reprezentant Vânzări

0729 992 327

catalin.popescu@mapei.ro

 
Bucuresti, Ilfov, Teleorman

Cristian Pârvan

Reprezentant Vânzări

0728 108 606

cristian.parvan@mapei.ro

 
Calarasi, Constanta, Ialomita, Tulcea

Cristian Simionescu

Reprezentant Vanzari

0733 510 157

cristian.simionescu@mapei.ro

Director zonal
Lucian Zarin

Banat

Area Sales Manager

0728 108 610

lucian.zarin@mapei.ro

 
Hunedoara, Timis

Radu Obreja

Reprezentant Vânzări

0726 210 591

radu.obreja@mapei.ro

 
Bistrita-Nasaud, Maramures, Salaj, Satu Mare

Bogdan Dragoș

Reprezentant Vanzari

0733 510 158

bogdan.dragos@mapei.ro

 
Alba, Bistrita, Cluj, Maramures, Salaj, Satu Mare

Horea Truță

Project Manager

0735 301 692

horea.truta@mapei.ro

Director zonal
Lorand Albert

Covasna, Harghita, Mures

Area Sales Manager

0735 301 666

lorand.albert@mapei.ro

 
Brasov, Sibiu

Ionuț Ciobotaru

Reprezentant Vanzari

0729 942 370

ionut.ciobotaru@mapei.ro

Director zonal
Albert Manea

Braila, Galati

Area Sales Manager

0728 108 608

albert.manea@mapei.ro

 
Botosani, Iasi, Vaslui

Dan Guzganu

Reprezentant Vanzari

0725 600 506

dan.guzganu@mapei.ro

 
Bacau, Neamt, Suceava, Vrancea

Răzvan Spătaru

Reprezentant Vanzari

0728 108 609

razvan.spataru@mapei.ro

Director zonal
Cezar Ionescu

Dolj, Olt

Area Sales Manager

0729 992 328

cezar.ionescu@mapei.ro

 
Arges, Gorj, Mehedinti, Valcea

Robert Trițescu

Reprezentant Vanzari

0735 301 697

robert.tritescu@mapei.ro

Rămâneți la curent

Abonați-vă la noul nostru newsletter pentru a primi noutăți despre Mapei